Ще сорок пацієнтів звернулися із підозрою COVID-19

У період з 19:30 години по 22:00 годину, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 40 осіб.

Пацієнти з Пустомитівського, Кам’янка-Бузького, Сколівського, Стрийського районів, а також міста Львів.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 75 осіб.

На самоізоляції знаходяться 259 осіб. За увесь час виписано – 104 пацієнти. Стан більшості хворих -середньої важкості або близький до задовільного. У 8-ми пацієнтів стан важкий. 2 пацієнтів на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 438 людей.

За увесь час в сумі у 317 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 121 особа. У 28 пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Ще одна особа з підтвердженим діагнозом померла у реанімаційному відділенні однієї з лікарень. П’ять осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 3 пацієнтів одужали.