Ще 29 осіб на Львівщині звернулось з підозрою на коронавірус

У період з 10:30 по 18:30 год, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 29 осіб.

Пацієнти з міста Самбора, Самбірського, Кам’янка-Бузького, Стрийського, Пустомитівського, Городоцького, Золочівського районів та міста Львів.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 55 осіб.

На самоізоляції знаходяться 207 осіб. За увесь час виписано – 99 пацієнтів. Стан більшості хворих -середньої важкості або близький до задовільного. У 6-ти пацієнтів стан важкий. 1 пацієнт на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулася 361 людина.

За увесь час в сумі у 206 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 140 осіб. У 15 пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Чотири особи знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 3 пацієнтів одужали.