Шановні мешканці Жовківського району!

З метою запобігання поширенню коронавірусу  на території району просимо дотримуватись карантинного режиму та забезпечувати  протиепідемічну профілактику.

Всі заходи, які вживаються відповідно до рекомендацій головного санітарного лікаря, направлені на упередження та безпеку здоров’я мешканців.

Просимо  всіх священнослужителів наших громад  чітко дотримуватися вимог протоколів комісій ТЕБ І НС, рекомендацій і правил від Блаженнішого Святослава щодо проведення богослужінь, закликаємо всіх вірян до спільної молитви в режимі он-лайн, залишатися та молитися вдома.

Звертаємось до керівників підприємств, організацій, установ всіх форм власності, підприємців відповідально та з розумінням поставитись до ситуації. Від нас з вами залежить як на практиці будуть виконуватись карантинні заходи, як ми разом зможемо попередити поширення коронавірусу  в Жовківському районі.

З розумінням поставтеся до працівників, в кого є діти дошкільного віку.  Відповідно до рішення районної комісії ТЕБ і НС  окремі ДНЗ запрацюють  з 03.08.2020 року.

Особливе звернення до керівників закладів громадського харчування: не допускати відвідування закладу без масок, всі заходи  проводити на відкритих майданчиках з  бездоганним дотриманням всіх рекомендацій по карантинному режиму.

Звертаємось до батьків — не дозволяти відвідувати садочок дітям, які мають хоч якусь симптоматику захворювання.

Звертаюсь до громадян похилого віку — без особливої потреби відмовтеся від поїздок громадським транспортом, не відвідуйте місця скупчення людей, залиштеся вдома. А у разі виникнення захворювання — не зволікайте та звертайтесь до сімейного лікаря.

Дякую всім, хто вже дотримується прийнятих заходів. Ми намагаємось налагодити комфортну взаємодію мешканців із комунальними службами та організаціями та надавати допомогу тим, хто її потребує.

Будьмо свідомі та відповідальні одне перед одним! Заходи, що зараз вживає держава і Церква, спрямовані на охорону здоров`я, тож від кожного з нас залежить , як ми зможемо подолати недугу та як довго триватиме карантин.

Просимо зберігати спокій, дотримуватись простих правил особистої гігієни, піклуватись про своїх близьких і бути здоровими!