Сформовано перелік туристично-екскурсійних маршрутів Львівщиною та Західним регіоном

slide-1-728

.Департаментом  міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації сформовано перелік туристично-екскурсійних маршрутів Львівщиною та Західним регіоном, які організовуються туристичними  підприємствами області.

Даний перелік має на меті популяризувати  туристично-рекреаційний потенціал Львівської області, розвиток внутрішнього туризму, покращення публічного доступу до якісної та достовірної інформації про об’єкти туристичної привабливості, природно-кліматичні ресурси регіону, а також активізацію зацікавленості до мандрівки рідним краєм.

Із переліком туристично-екскурсійних маршрутів можна ознайомитись на туристичному Інтернет сайті області за адресою http://www.lviv-land.lviv.ua/vidpochynok/turystychni-marshruty