Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Розвиток екотехнологій в Україні обговорюватимуть на ХІІІ Міжнародному Економічному Форумі

IEF logo-2013

.Все частіше в Україні говорять про розвиток екотехнологій, а їх впровадження стає нормою нашого життя. Розвитку еко-технологій в Україні і в світі присвячена одна із секцій ХІІІ Міжнародного Економічного Форуму, який відбудеться 10-12 жовтня 2013 року в Трускавці.

На секції «Екотехнології – стратегії майбутнього» західні експерти розкажуть про раціональний компроміс між існуванням соціуму і Природи, застосування інноваційних екологічних розробок у виробництві та побуті, а саме модернізації виробництва, переробки та утилізації відходів.

З доповідями на Форумі виступить експерт Світового банку пані Лаліта Мурті, та менеджер проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» Міжнародної фінансової корпорації пан Ґжегож Ґайда, Пріоритетами корпорації для фінансування в Україні виступають відновлювана енергетика, енергоефективність та чисті технології.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться еко-технологіями, до участі у Форумі. Детальна інформація про доповідачів та програму секції, а також про Форум загалом на веб-сторінці www.lvivforum.com.ua.

Форум відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.

 
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485