“Розвиток дорожньої інфраструктури області – одне з наших найважливіших завдань на найближчі роки”, – Юрій Бучко

Сьогодні, 22 травня, заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко провів робочу нараду з позаштатним радником Прем’єр-міністра України Тарасом Сиротинським та представниками департаменту дорожнього господарства.

У межах наради порушили питання надання дозволів Державною архітектурно-будівельною інспекцією України на початок будівельних робіт на дорогах, та введення їх в експлуатацію. Окрім того, обговорили хід ремонтних робіт на автошляхах Львівщини та використання коштів з державного Дорожнього фонду та обласного бюджету.

Юрій Бучко наголосив, що цьогоріч з державного Дорожнього фонду передбачено 1 млрд 95 млн гривень на обслуговування та ремонт доріг загального користування місцевого значення, з обласного бюджету – 370 млн гривень.

“Розвиток дорожньої інфраструктури області – одне з наших найважливіших завдань на найближчі роки. У пріоритеті – якісні дороги по всій області. Якщо ремонтувати автошляхи, то відповідально та з дотриманням усіх стандартів. Ми не можемо дозволити економію коштів на ремонті доріг, бо йдеться про безпеку наших мешканців. Загалом цьогоріч плануємо відремонтувати близько 400 кілометрів доріг у різних куточках регіону”, – наголосив Юрій Бучко.

За його словами, серед пріоритетних доріг, які цьогоріч відремонтують – Золочів-  Красне, Ясенів – Золочів, Перемишляни – Чемеринці, Рава-Руська – Гайок, Східниця – Верхне Синьовидне, Сокаль – Стоянів, а також ремонт моста у селі Крушельниця, що у Сколівському районі. У межах наради також обговорили можливість дофінансування доріг загального користування місцевого значення.