Розпочато фінансування початкової освіти Львівщини

Вперше цього року, із завершенням тендерних процедур місцевими органами влади, з обласного бюджету спрямовано понад 4,6 млн грн для 13 районів та ОТГ на фінансування «Нової української школи». Фінансовий ресурс скерують на придбання меблів, дидактичних матеріалів та комп’ютерної техніки. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

«Державний стандарт початкової освіти «Нова українська школа» одна з найбільш підтримуваних реформ, котра впевнено крокує уже три роки поспіль і змінює на краще якість та умови надання освітніх послуг», – зазначають у департаменті.

У поточному році для реалізації цієї реформи для області передбачено субвенцію у сумі понад 76,3 млн грн для оновлення початкових класів 69 територій Львівщини.

«Це дасть можливість педагогам реалізовувати найважливіші завдання щодо всебічного розвитку дитини її талантів, здібностей, умінь,  формування цінностей, розвиток самостійності, творчості та допитливості»,-  додають у департаменті.