Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Розмір плати за проведення громадського обговорення при оцінці впливу на довкілля змінили

Відповідно до наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 3 вересня № 117, змінили розмір плати за проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля.

Громадські обговорення проводять для того, щоб поінформувати суспільство про плановану діяльність, її очікувані впливи на довкілля та спроектовані природоохоронні заходи, надати відповіді на запитання громадськості, а також зібрати будь-які зауваження та пропозиції щодо планованої діяльності.

“За майже 3 роки практичного застосування Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» виявилися певні недоліки у обґрунтуванні фінансових витрат на проведення громадського обговорення, змінилися тарифні ставки оплати праці та окремі вартісні показники. Окрім цього, необхідно було врахувати положення Закону України від 18.06.2020 «Про внесення зміни до статті 17 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» щодо запобігання виникненню поширенню коронавірусної хвороби”, – наголосив директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник.

Відтепер громадські обговорення будуть проводитись у формі письмових пропозицій та зауважень на період дії карантину та до його повного скасування. Така ж процедура діятиме ще протягом 30 днів після зняття карантинних обмежень. Тому розмір плати за проведення такого обговорення було знижено.

Також, як зазначив Руслан Гречаник,  передбачено диференціацію плати за категоріями планованої діяльності; визначено різницю між внесеною платою, яку сплачує суб’єкт господарювання у разі:

– якщо на будь-якій стадії розгляду звіту з ОВД виявиться, що планована діяльність може мати значний транскордонний вплив,

– якщо на будь-якій стадії розгляду звіту з ОВД виявиться, що планована діяльність може мати вплив на довкілля двох і більше областей.

Оксана Буй

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485