Розглянуто стан водоканалізаційних мереж району

.PBkg069662

6 листопада заступник голови Жовківської райдержадміністрації Володимир Босий провів нараду з питання  стану водопровідно-каналізаційних мереж району.

У нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Людмила Бобель, завідувач сектору ЖКГ РДА  Микола Кришталюк, головний  спеціаліст сектору ЖКГ Наталія Козаченко.

М. Кришталюк дововів, що в галузі водопровідно-каналізаційного господарства  району працює три ліцензованих підприємства:

– КП «Жовківське ВУВКГ»;

– КП «Рава – Русвьке БУ №2»;

– ЖКГ ЛНАУ м.Дубяни.

На обслуговуванні знаходяться  :

• водопровідних мереж –128,4 км;
  • каналізаційних мереж – 66,0км;
  • водопровідних насосних станцій – 5 од;
  • каналізаційних насосних станцій – 7 од;
  • каналізаційних очисних споруд – 4 од;
  • свердловин – 11 од.

40,44 км водопровідних мереж знаходяться у ветхому та аварійному стані і потребують ремонту та заміни, а саме капітальний ремонт –14,54 км, реконструкція –25,9 км.

17,4 км мереж водовідведення знаходяться у ветхому та аварійному стані і потребують ремонту та заміни, а саме капітальний ремонт –7,7 км, реконструкція –3,8 км.

Підводячи підсумки наради В. Босий зазначив, що водоканалізаційне господарство до роботи в осінньо-зимовий період готове. При формуванні бюджетів та Програм соціально-економічного розвитку територій району буде передбачено кошти на проведення заходів по ремонту та модернізації водопровідно-каналізаційного господарства району. В. Босий дав доручення завідувачу  сектору ЖКГ підготувати відповідні листи головам міських та селищних рад району.