Ротарі Клуб “Львів Інтернешенл” надасть благодійну допомогу шістьом лікарням Львівщини

20 травня Ротарі Клуб “Львів Інтернешенл” (Ротарі Клуб Ааруп, Данія) та департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації підписали меморандум про співпрацю. Документ підписали в межах Глобального гранту (Global Grant) #GG2013773 Зупинимо Covid-19” у Львівській області.

Згідно з ним, шість лікарень, які розташовані на території Львівської області забезпечать медичним обладнанням та засобами індивідуального захисту. Це, зокрема, КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня», КНП ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ», КНП «Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня», КНП «Рудківська лікарня» Рудківської міської ради, КНП «Стебницька міська лікарня» Дрогобицької міської ради, КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» Дрогобицької міської ради.

Окрім того, такою допомогою планують забезпечити й інші лікарні, яким буде необхідна допомога на момент поставки медичного обладнання і засобів індивідуального захисту.

«Завдяки підписанню цього меморандуму, Львівська область матиме вкрай необхідні медичні прилади для лікування хворих з коронавірусом. Зокрема, пульсоксиметри для вимірювання рівня сатурації в капілярній крові та оксигенатори для насичення крові киснем. Це обладнання пришвидшить одужання пацієнтів, а засоби індивідуального захисту зможуть захистити медичних працівників», – наголосив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Відтак, між лікарнями розподілять 10 концентраторів кисню та 160 пульсоксиметрів; засоби індивідуального захисту, 800 захисних екранів для обличчя, 3000 костюмів одноразового використання і 2500 пар рукавичок, 2800 респіраторів FFP3. Також для потреб населення передадуть 8000 масок.