Роман Черніховський привітав ветерана Афганістану з ювілеєм

Сьогодні, 25 травня, голова Жовківської РДА Роман Черніховський зустрівся з секретарем Жовківської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Миколою Гродзіцьким.

Очільник району нагородив ветерана подякою Жовківської районної державної адміністроації за активну громадянську позицію, національно-патріотичне виховання молоді та з нагоди сімдесятирічного ювілею.

Вітаючи Миколу Гродзіцького із чудовим ювілеєм,  висловив щирі слова вдячності за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху району, патріотичне виховання молоді  на кращих традиціях старшого покоління, активну життєву, громадянську позицію.  Нехай добрі справи повертаються сторицею.