Роман Черніховський привітав медпрацівників району

Сьогодні, напередодні Дня медичного працівника, який буде відзначатись цієї неділі, на територї КНП «Жовківська ЦРЛ» та КНП «Рава-Руська лікарня» відбулися урочистості з нагоди свята.

День медичного працівника – це свято людей благородної професії, які своєю щоденною невтомною працею готові прийти на допомогу в найскрутніший час. Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою й необхідною. І кожен із нас розуміє: здоров’я людей залежить від професійності, порядності й душевної доброти медика.

Присутніх зі святом привітали голова Жовківської РДА Роман Черніховський, голова Жовківської районної ради Роман Горбань.
За сумлінне й добросовісне виконання своїх обов’язків, багаторічну плідну роботу в сфері охорони здоров’я, вагомий внесок в розвиток медицини та з нагоди святкування Дня медичного працівника очільник району вручив подяки та кубки медпрацівникам.

«Низький уклін вам, шановні медичні працівники, за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання і це найголовніше»,- зазначив у вітальному слові Роман Черніховський.