Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Роман Черніховський привітав медпрацівників району

Сьогодні, напередодні Дня медичного працівника, який буде відзначатись цієї неділі, на територї КНП «Жовківська ЦРЛ» та КНП «Рава-Руська лікарня» відбулися урочистості з нагоди свята.

День медичного працівника – це свято людей благородної професії, які своєю щоденною невтомною працею готові прийти на допомогу в найскрутніший час. Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою й необхідною. І кожен із нас розуміє: здоров’я людей залежить від професійності, порядності й душевної доброти медика.

Присутніх зі святом привітали голова Жовківської РДА Роман Черніховський, голова Жовківської районної ради Роман Горбань.
За сумлінне й добросовісне виконання своїх обов’язків, багаторічну плідну роботу в сфері охорони здоров’я, вагомий внесок в розвиток медицини та з нагоди святкування Дня медичного працівника очільник району вручив подяки та кубки медпрацівникам.

«Низький уклін вам, шановні медичні працівники, за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання і це найголовніше»,- зазначив у вітальному слові Роман Черніховський.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485