Роман Черніховський провів щотижневу апаратну нараду

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життєдіяльності району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, фінансів, освіти, спорту, роботи силових структур. Основну увагу було приділено питанню щодо запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019 на території Жовківського району.

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Черніховського в понеділок, 21 вересня  відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Любов Дунець, заступника голови райдержадміністрації Андрія Колієвича, керівника апарату райдержадміністрації Анни Богуш, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Очільник району заслухав інформацію керівників  структурних підрозділів та служб району щодо основних напрямів життєдіяльності району за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.По завершенню апаратної наради голова райдержадміністрації Роман Черніховський  дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів за різними напрямками роботи.