Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Роман Черніховський проінспектував хід проведення ремонтних робіт на об᾿єктах соціальної сфери району

Сьогодні, 13 травня, голова районної державної адміністрації Роман Черніховський спільно із начальником відділу освіти райдержадміністрації Михайлом Ковалем здійснили робочу поїздку до загальноосвітніх шкіл району.

Першим об`єктом в ході поїздки  була Потелицька школа де навчається 340 учнів. Цьогоріч установа виграла обласний конкурс мікропроектів на заміну вікон і дверей загальною сумою 250 тис. грн, з яких  80,5 тис. грн – районна освітня субвенція, 105,8 тис. грн – обласний бюджет, 35 тис. грн – кошти громади і 28,1 тис.грн становить нефінансовий внесок. Також обговорили можливість виділення субвенції на ремонт підлоги класних приміщень та ремонт шатрового даху.

Наступним об’єктом інспектування стала Рава-Руська загальноосвітня школа, де проводиться облаштування огорожі та мощення бруківки, власне демонтаж огорожі, як не фінансовий внесок громади. Вартість проєкту 258 тис.грн.

Третім об’єктом, який відвідав Роман Черніховський, стала загальноосвітня школа в селі Липник, де за кошти залишку районної освітньої субвенції планується виготовлення ПКД  на заміну покрівлі даху з шиферної на металопрофільну.

Загалом голова райдержадміністрації залишився задоволеним від побаченого, позитивно оцінив хід проведення ремонтних робіт на об’єктах та акцентував особливу увагу на якості ремонтних робіт та темпах виконання.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485