Робоча група Львівської ОДА вивчає на предмет готовності до опалювального сезону об’єкти соціальної сфери району

DSC08791 20

.

.20 листопада у першого заступника голови РДА Тараса Перейми, на виконання розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 14.11.2013 року №796/0/5-13, відбулося засідання  робочої  групи щодо вивчення питання на предмет готовності до опалювального сезону 2013-2014 року об’єктів соціальної сфери Жовківського району та його проходження, а також відстеження питання здійснення державних закупівель вугілля для державних установ.

Робочу групу очолює заступник директора департаменту житлово-комунального господарства – начальник управління експлуатаційної діяльності у сфері комунального обслуговування, житлової політики, благоустрою та поводження з твердими побутовими відходами Львівської облдержадміністрації Юрій Тацій.