Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

У Міжнародному аеропорту “Львів” ім. Данила Галицького відкриють нові лоукост авіарейси до Іспанії, Італії та Грузії

1top

.«Базування нового літака компанії «ВіззЕйр Україна» у Міжнародному  аеропорту «Львів» імені Данила Галицького дасть змогу не тільки збільшити кількість робочих місць та розширити географію авіарейсів зі Львова. Це хороша перспектива для збільшення пасажиропотоку, а відтак і кількості іноземних туристів».

Про це сьогодні, 16 вересня, повідомив голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук під час прес-конференції з нагоди відкриття третьої української бази у Львові, що запрацює з 30 квітня 2014 року.

За інформацією комерційного директора ТОВ «Авіалінії ВіззЕйр Україна» Наталії Артемової, на перших порах у Львові базуватиметься один літак AirbusA320.Таким чином обсяг інвестицій авіакомпаній у регіон складе 80 млн. дол. США.

«Окрім рейсів, які авіакомпанія виконує на сьогоднішній день зі Львова до Венеції Тревізо, Дортмунда та Мілана Бергамо, «ВіззЕйр Україна» оголосила відкриття 5-и нових рейсів – до Неаполя, в Рим (Італія),  до Валенсії, Барселони Жирони (Іспанія) та Кутаїс», – анонсувала Н. Артемова.

alt

В свою чергу Віктор Шемчук відзначив, що для м. Львова та й області загалом – це дуже хороша перспектива, адже компанія Візз Ейр здійснює виключно лоукост рейси, що є значно доступнішими для широкого загалу.

Також керівник області наголосив, що відкриття нових лоукост авіаліній стало можливим сьогодні саме завдяки тривалим (4 місяці) перемовинам та участі дипломатичних місій.

«Метою усіх цих зустрічей стало створення можливості для розширити діяльності Львівського аеропорту, збільшення потоку пасажирів, а також залучення нових авіакомпаній до співпраці задля забезпечення усіх потреб українського пасажира», – сказав В. Шемчук та запевнив, що Львівська облдержадміністрації сприятиме роботі цієї авіакомпанії.

Зазначимо, що новий літак буде обслуговувати 8 маршрутів, таким чином кількість пасажирських місць складатиме більш ніж 300 тис. у 2014 році. Загалом компанія «ВіззЕйр Україна» здійснює рейси з 4 українських аеропортів за 27 напрямками до 11 країн, команда «Візз Ейр Україна» складається з понад 140 фахівців. У 2012 році 630 тис. пасажирів скористалися послугами української авіакомпанії.

«Для нас велика честь оголосити відкриття нашої третьої української бази – у Львові. Пасажири зі Львова та регіону вже знайомі з послугами «ВіззЕйр Україна», адже з 2010 року ми виконуємо низку рейсів із Львівського аеропорту. Тепер ще більше українців зможуть скористатися прямими регулярними рейсами до нових європейських міст, а туристи із Західної Європи матимуть змогу відкрити для себе одне з найкрасивіших українських міст. Відкриваючи базу і нові рейси зі Львова, ми сприяємо створенню нових робочих місць і стимулюємо розвиток туризму в регіоні. Ми неухильно дотримуємося обіцянки, яку дали українським пасажирам: пропонувати високоякісні та надійні послуги за низькими цінами,» – зазначив генеральний директор ТОВ «Авіалінії ВіззЕйр Україна» Акош Буш.

 
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485