Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

“Професія юриста вимагає особливої відповідальності”,- В.Шемчук

akadem

.«Служити в армії та бути юристом для мене це майже тотожні речі. Сьогодні я мав змогу побувати у своїй альма-матер і поспілкуватись із новим поколінням юристів. Переконаний, що їхні знання та вміння у майбутньому служитимуть на користь державі»,– сказав голова Львівської ОДА Віктор Шемчук під час урочистостей з нагоди Дня юриста, що відбулись 8 жовтня в Академії сухопутних військ України ім. П. Сагайдачного. – «Усі професії важливі, але професія юриста вимагає особливої відповідальності», – додав очільник області.

Віктор Шемчук звернув увагу присутніх на те, що Львів здавна славився гарними юридичними традиціями: «Тут є потужна школа на базі ЛНУ ім. І. Франка, яка готує прекрасних фахівці у цій галузі. А серед нас, у цій залі, є поважні люди, які справді приймають доленосні рішення», – наголосив голова ОДА.

Керівник Львівщини привітав усіх юристів області з професійним святом та побажав, аби слово Юрист писалось з великої літери.

alt

Також під час урочистостей Віктор Шемчук вручив пам’ятні нагороди та відзнаки облдержадміністрації працівникам галузі за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову Української правової держави та з нагоди Дня юриста.

Більше фото тут http://loda.gov.ua/fotohalereji/hromadski-zahody?album=4&;gallery=125

 
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485