Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Донбас Опера презентуватиме у Львові романтичну оперу “Летючий Голладець”

9636 2-487x348.
Ум.Львові 12 та 13 вересня 2013 року відбудуться гастролі Донецького національного академічного театру опери та балету ім. А.Солов’яненка. Про це поінформували в департаменті з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Донбас Опера презентуватиме романтичну оперу “Летючий Голландець”. Її постановка приурочена 200-річчю від дня народження видатного композитора Ріхарда Вагнера.

Це спільний українсько-німецький культурний проект, робота над яким тривала півтора року. У ньому задіяні постановники та виконавці з України, Німеччини та Австрії (всього понад 200 людей, враховуючи солістів, хор, оркестр і тих, хто працює за кулісами).

«Валькірія», «Зіґфрід», «Лоенгрін», «Трістан та Ізольда» Ріхарда Вагнера лунають у багатьох театрах світу. В Україні твори німецького класика ставилися на оперній сцені не часто. Вперше в оперному мистецтві України твір композитора здійснено за оригінальною партитурою німецькою мовою.

Містичний сюжет “Летючого Голландця” знайде свою інтерпретацію у сценічній постановці з яскравими візуальними ефектами. Львів’яни та гості міста матимуть можливість переглянути оперу європейського зразка, яка вирізняється полікультурністю, масштабністю та інноваційністю у створенні та виконанні твору Ріхарда Вагнера.

Початок вистав о 18.00 год. у приміщенні Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С.Крушельницької.

 
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485