Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

“Ми розглянемо всі можливості і приймемо невідкладні рішення задля надання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування”, – наголосив голова РДА

.11092013 n

.

 


11 вересня голова райдержадміністрації Степан Ціолковський, за підсумками наради, яку провів у Львівській ОДА заступник голови облдержадміністрації Сергій Василенко, провів нараду з питань забезпечення житлом у районі дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Голова РДА  наголосив: «Особливе занепокоєння викликають випадки, коли під загрозою залишитися на вулиці опиняється одна із найбільш вразливих категорій осіб, таких, – як діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. І саме держава, як головний гарант забезпечення прав, має проявляти турботу про таких дітей у сфері захисту житлових прав цієї категорії осіб».

 Голова Жовківської РДА  С.Ціолковськиий   зауважив, що найбільш гострою є потреба  забезпечення житлом у 2013 році  осіб, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування С. 1995 р.н. та Ф. 1990 р.н.

На нараді вказано на незадовільну роботу відповідальних працівників структурних підрозділів райдержадміністрації з цього питання.

 Дано  доручення ще раз промоніторити  усі варіанти  щодо придбання житла  та у найкоротші терміни подати нові пропозиції, які б відповідали усім нормам проживання.

 Також доручено  розглянути приміщення колишнього медсанбату у с. Воля-Висоцька для можливості облаштування чотирьох квартир для цієї категорії осіб та подати пропозиції .

Службі у справах дітей Жовківської райдержадміністрації голова РДА доручив подати списки осіб для можливого вселення у квартири.

 У нараді взяли участь начальник служби у справах дітей РДА Віра Павлова,  керівник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Марія Скоропад, начальник МО УКБ Володимир Мотика, головний спеціаліст санепідемслужби району Марія Слюсар.

           «Ми розглянемо всі можливості і приймемо невідкладні рішення  задля надання житла дітям-сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування», – наголосив голова РДА 


item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485