Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Питання охорони культурної спадщини розглянули у межах Консультативної ради

3 грудня у Львівській обласній державній адміністрації  відбулося чергове засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини у Львівській області при департаменті архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації.

Одним з основних  питань порядку денного був розгляд  науково-проектної документації “Історико – архітектурний опорний план  смт. Івано-Франкове Яворівського району з визначенням меж і режимів використання історичного ареалу та зон охорони пам’яток культурної спадщини”.

Зазначимо, що ця документація розроблена спеціалістами інституту “Укрзахідпроектреставрація” на замовлення Івано-Франківської селищної ради.

У засіданні Консультативної ради взяли участь представники розробників зазначеної документації та представники замовника.

Після тривалих дискусій, членами Консультативної ради було прийнято рішення доопрацювати документацію відповідно до озвучених зауважень і пропозицій в частині коригування меж історичного ареалу і зон охорони та повторно винести на розгляд відкориговану документацію.

Також, було прийнято рішення рекомендувати до включення до Переліку щойно виявлених пам’яток ряд об’єктів культурної спадщини.

Це, зокрема, костел Святої Трійці в смт. Магерів Жовківського р-ну та будівля Львівської спеціальної школи Марії Покрови І-ІІ ступенів на вул. Личаківській, 35 у  м. Львові. Згадані об’єкти, відповідно до вимог Наказу Міністерства культури України від 27.062019 № 501, будуть вноситися до переліку щойно виявлених пам’яток культурної спадщини розпорядженням голови обласної державної адміністрації.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485