Призовна кампанія триває: на військову строкову службу вже відбули 414 призовників

З початку призивної кампанії до лав Збройних сил України та інших військових формувань на військову строкову службу відбуло 414 призовників – це 65% відсотків від поставленого завдання. Загалом з Львівщини на строкову службу відправлять 632 юнака.

Цього тижня до лав Національної Гвардії вирушать 50 призовників.

Нагадаємо, що призовний вік громадян на строкову військову службу 18-27 років. Термін служби: для осіб з вищою освітою – один рік, для осіб без вищої освіти – півтори року.

В район виконання операції об’єднаних сил військовослужбовців строкової служби не залучають.

На призовних дільницях організовано усі необхідні карантинні заходи. Усі призовники проходять тестування методом ІФА на наявність захворювання на Covid19.