Привітання голови райдержадміністрації з Днем захисту дітей

Щороку в перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – світле свято радості й надії, яке водночас нагадує нам, дорослим, про наш обов’язок оберігати безтурботний світ дитинства з його крихкими мріями та сподіваннями. Діти – чисті, відкриті, невимовно щирі і  беззахисні перед життєвими труднощами та випробуваннями. Однак я впевнений, що нам під силу захистити наших дітей від гіркоти розчарувань та зневіри.Тому зігріймо своїм теплом, увагою та ласкою серця усіх дітей: і тих, кому пощастило мати щасливе дитинство, і тих, чиє життя не зовсім схоже на добру казку.Закликаю не лише сьогодні, а й кожного наступного дня дарувати дітям любов і тепло, наповнювати їхнє життя радощами та веселощами, допомагати дитячим мріям стати дійсністю. Створімо для них яскравий і водночас безпечний світ з безліччю можливостей та неповторних вражень.

З повагою,

голова райдержадміністрації Роман Черніховський