Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Приймаються заявки від місцевих рад на будівництво спортивних майданчиків у 2020 році

Комплексною програмою розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року, яка затверджена рішенням Львівської обласної ради від 31 січня 2017 року №351, в населених пунктах області передбачено облаштування спортивних майданчиків зі штучним  (трав’яним та наливним)  покриттям  та спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням.

Згідно із зазначеною програмою на облаштування спортивних майданчиків зі трав’яним або наливним покриттям з обласного бюджету на умовах співфінансування виділяється 700 тис. грн та 1 млн. грн. відповідно, на облаштування спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням – 70 тис. грн. Важливими  умовами  внесення об’єктів до переліку є :  співфінансування із місцевих бюджетів, належність майданчика до комунальної власності, наявність проектно-кошторисної документації, наявність відділення дитячо-юнацької спортивної школи, незадовільний стан існуючих майданчиків. В листопаді 2019 року органи місцевого самоврядування подають пропозиції щодо переліку об’єктів, які підпадають під критерії внесення до переліку місць розташування спортивних майданчиків зі штучним покриттям та з тренажерним обладнанням до Жовківської райдержадміністрації. Ці пропозиції будуть обговорюватись на засіданні профільної  комісії Жовківської районної ради та подані  для включення  їх в обласну програму на 2020 рік.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485