Проведено об`їзди закладів соціальної сфери

Сьогдні,16 вересня, голова Жовківської РДА Роман Черніховський спільно з першим заступником Любов Дунець здійснили об’їзд населених пунктів району Купичволя та Замочок з метою огляду об’єктів соціальної сфери, доріг та стану благоустрою на цих територіях. Об`їзд  розпочали з Купичволі де ознайомилися зі станом справ у місцевому ФАПі, де цьогоріч установа виграла обласний конкурс мікропроектів «Капітальний ремонт ФАПу с.Купичволя» на суму 149,7 тисяч гривень. Побувавши у Замочку, ознайомилися зі станом справ з наведенням благоустрою та роботою загальноосвітнього навчального закладу. Також оглянули народний дім, де потрібно замінити вікна на склопакети.

За результатами виїзду відмічено якісні поточні ремонти класних кімнат, навчальних кабінетів, Замочківської школи та ремонт ФАПу с. Купичволя.

У підсумку підготовлено та дано ряд доручень відповідним виконавцям.