“Протидія незаконним рубкам має бути комплексною”, – Андрій Годик

Сьогодні, 2 липня, відбулась нарада під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика з питань заходів протидії незаконному обігу лісосировини та діяльності лісопильних та деревообробних об’єктів на території Старосамбірського та Турківського районів.

Участь взяли – представники дотичних відомств, постійні лісокористувачі, громадськість.

Про проведену роботу із виявлення обігу нелегальної лісосировини та незаконних рубок в межах наради прозвітували представники силових відомств області.

Також в межах заходу розглянули питання проведення легалізації та  моніторингу діяльності лісопильних об’єктів Старосамбірського та Турківського районів.

Відтак, за підсумками наради, Андрій Годик наголосив на важливості напрацювання комплексних заходів протидії незаконним рубкам та посиленню роботи з легалізації лісопильних та деревообробних об’єктів області.