Проміжні підсумки реалізації Програми «Велике Будівництво» та використання коштів ДФРР розглянули на нараді з керівниками територій

Про хід реалізації проєктів регіонального розвитку в області йшлося сьогодні, 3 липня, під час скайп-наради першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика із керівниками районних державних адміністрацій.

Зокрема говорили про 22 інвестиційні програми і проєкти, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області. Загальна вартість об’єктів – 298,7 млн гривень.

Їх реалізація, окрім коштів ДФРР та обласного бюджету, передбачає співфінансування і з місцевих бюджетів за таким розподілом: ДФРР – 232,7 млн гривень, обласний бюджет – 29,2 млн гривень, місцеві бюджети – 37,0 млн гривень.

На сьогодні з державного фонду регіонального розвитку на інфраструктурні об’єкти скеровано 92,5 млн грн. Загалом на 12 об’єктах відсоток будівельної готовності уже вищий за 70%.

Окрім того, акцентовано увагу щодо стану реалізації проєктів в межах програми Президента України «Велике будівництво» – 16 об’єктів.

Відтак, Андрій Годик наголосив керівникам районів, що усі заплановані об’єкти мають бути здані вчасно і з дотриманням вимог Програми.

«Відповідно до умов Програми усі школи та дошкільні установи повинні відповідати вимогам доступності, безпеки та термомодернізації, укомплектовані сучасним обладнанням. Окрім того, до кожного об’єкту має бути побудована чи відремонтована під’їзна дорога», – зазначив він.

Згідно із затвердженими планами-графіками освітні заклади повинні розпочати своє функціонування 1 вересня 2020 року.