Професійно-технічним училищам рекомендували перейти на змішану форму навчання

Із 16 листопада закладам професійно-технічної освіти рекомендували проводити навчання за змішаною формою.

Такі рекомендації з урахуванням рішення Уряду щодо посилення протиепідемічних заходів надало Міністерство освіти і науки у листі керівникам департаментів освіти і науки, закладів профтехосвіти та навчально-методичних центрів.

«Кожен заклад самостійно ухвалює рішення про перехід на ту чи іншу форму навчання. Готуючись до змішаного навчання, адміністрації варто організувати процес у такий спосіб, щоб учні та педагоги менше контактували між собою, наприклад, змінити тривалість перерв, час початку та завершення занять тощо», – наголосив начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти Іван Пикус.

Відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

На всій території України заборонено відвідувати заклади освіти групам більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Прес-служба ОДА