Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Про зміни в е-декларуванні обговорили сьогодні у Жовківській РДА

Сьогодні, 23 січня, головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення  корупції апарату райдержадміністрації Мар`яною Близнюк проведено семінар-навчання щодо змін, внесених до антикорупційного законодавства та з питань належного заповнення електронних декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік.

У заході взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Анна Богуш, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні особи з питань запобігання та виявлення корупції, працівники апарату райдержадміністрації.

Під час заходу учасники заслухали та обговорили інформацію про зміни, на які варто звернути увагу при заповненні е-декларації. Зокрема, було розглянуто окремі статті Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції», що набув чинності 18 жовтня 2019 року, в якому внесено зміни до процедури декларування.

Усім присутнім продемонстрували відео-роз’яснення щодо заповнення е-декларацій.

Окрім цього, під час семінару головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення  корупції Мар`яна Близнюк надала додаткові роз’яснення з тих аспектів обговорюваної теми, з яких в учасників семінару виникли питання.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485