Поціновувачів музики запрошують на ювілейний концерт

Напередодні Нового року Львівська національна філармонія готує для усіх сюрприз. 30 грудня у Концертному залі Людкевича відбудеться 1000-ий концерт від початку року. Це музичний подарунок для усіх, адже вхід вільний.

Подія є особливою для філармонії, адже це своєрідний підсумок року.

На гостей очікують популярні композиції класичної музики – Йоганна Штрауса, Імре Кальмана, Франца Лєґара, Миколи Лисенка, улюблені народні пісні та колядки. Концерт відбудеться за участі солістів філармонії, Академічного інструментального ансабмлю «Високий замок», Анастасії та Миколи Корнутяків.

На шанувальників музики чекають 30 грудня о 19 годині.