Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Попри пандемію промисловість області зросла на понад 3%

Обсяг промислової продукції, яку виробили підприємства Львівщини за 9 місяців цього року, зріс на 3,2% – у порівнянні з аналогічним періодом торік.

Зростання відбулося насамперед у тих галузях, які мають попит і в час карантину, пояснюють у департаменті економічної політики Львівської ОДА. Це виробництво харчової, медичної та хімічної продукції. Підприємства цих галузей змогли наростити також і обсяги експорту.

«Таке зростання спостерігається через те, що промисловість Львівщини є диверсифікована, тобто незалежна від однієї галузі. Незважаючи на негативний вплив пандемії на окремі галузі економіки, ми спостерігаємо збільшення обсягів споживчого попиту населення. Відтак, є постійне замовлення в першу чергу в таких галузях, як харчова та хімічна. Окрім того, хорошу динаміку за 9 місяців цього року продемонстрували добувна промисловість та металургія»,-  розповіли у департаменті.

Отож, виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів зросло на 17,3%, хімічних речовин і хімічної продукції – на 16,6%, добувної промисловості та розроблення кар’єрів – на 4%, металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів – на 2,8%.

Загалом за січень-серпень 2020 року підприємства Львівщини реалізували промислову продукцію на загальну суму 66,8 млрд грн. Найвищою в обсягах виробництва була частка підприємств харчової промисловості – третина від загального обсягу реалізованої продукції.  

«Львівщина одна з 3-х областей, які цьогоріч в умовах коронавірусу показують позитивне зростання промислового виробництва у порівнянні до попереднього року. Зрозуміло, що є потреба в продовольстві, і Львівщина багато експортує продукцію харчової, хімічної галузей. Та не менш важливою у досягненні позитивних показників вважаємо підтримку, яку сьогодні отримує бізнес на рівні держави та області», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Нагадаємо, на сьогодні реалізуються дві обласні цільові програми, які передбачають підтримку бізнесу. Це Програма підвищення конкурентоспроможності Львівської області та Комплексна програма підтримки та розвитку агропромислового виробництва.

«Також сьогодні успішно реалізують Державну програму «Доступні кредити 5−7−9%», яка передбачає кредитування мікро- та малих підприємств на реалізацію інвестиційних проєктів. Окрім цього, Львівщина займає лідируючі позиції із виконання програми допомоги з часткового безробіття. Її реалізує Львівський обласний центр зайнятості», – додав очільник області.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485