Понад тисячу господарств області вже використовують сонячну енергетику для власних потреб

Сьогодні мешканці області активно долучаються до використання відновлюваних джерел енергії. Так станом на початок листопада, на Львівщині приватні домогосподарства експлуатують 1117 сонячних установок. Їх загальна потужність 24,47 МВт.

Також як інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА мешканці встановлюють теплові насоси або твердопаливні котли для опалення, геліоколектори – для нагріву води тощо.

В департаменті додають, що сьогодні дуже важливо популяризувати відновлювані джерела енергії.

«Ефективне енергоспоживання та перехід на «чисті» джерела енергії – це надзвичайно актуальне питання. Впровадивши енергоефективні заходи, кожна родина збереже тепло в оселі та кошти з сімейного бюджету»,-  зазначив керівник департаменту Богдан Кейван.

Зокрема, з метою популяризації, Держенергоефективності розробило відеоролик, брошури та веббанери «Чиста енергія для Вашої родини!». Тут у доступній формі описані переваги відновлювальних джерел енергії не лише для домогосподарств, а й для економічного розвитку регіонів та держави в цілому.

«Використовуйте чисту енергію та заощаджуйте на комунальних платіжках. Також, не забуваємо, що чиста енергія – це чисте довкілля, а значить – здоров’я наших нащадків. Долучайтеся до глобального тренду використання чистих джерел енергії із користю для своєї родини та громади», – йдеться у відеоролику.

Матеріали доступні за посиланням.