Понад 50 одиниць техніки очищають дороги Львівщини від снігу

Станом на сьогодні на автомобільних дорогах місцевого значення Львівщини працює 52 одиниці техніки.

З метою утримання доріг у належному стані використали 420,7 тонн піщано-сольової суміші для механізованої та ручної посипки.

“Ми просимо мешканців нашої області, а також гостей звертатися на гарячу області “112” у разі виявлення не розчищених або не посипаних доріг”, – зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко.

Як повідомили на Фейсбук-сторінці Львівського гідрометцентру, в зв’язку із проходженням атмосферних фронтів з північного заходу та подальшим надходженням холодного арктичного повітря очікується зміна погодних умов: 13 січня мокрий сніг та сніг, 14 – 15 січня сніг, 16 – 17 січня поступове припинення опадів. На дорогах ожеледиця. Приріст снігового покриву. Львівська облдержадміністрація закликає мешканців області та гостей дотримуватися правил дорожнього руху.

Оксана Буй