Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Понад 30 дітей із Львівщини стали учасниками християнського табору «Свята Софія»

Громадська організація «Золочів. нет» реалізувала проєкт, спрямований на відпочинок та оздоровлення дітей та молоді із Львівщини. Учасники мали активну програму в християнських таборах.

Зокрема, упродовж чотирьох днів, 26-29 серпня, працював «Дитячий християнський табір «Свята Софія» при Монастирі Положення Ризи Пресвятої Богородиці. Монастир знаходиться на Золочівщині у с. Ушня. Тут відпочивали та навчались понад десяток дітей шкільного віку.

Також у жовтні, 29 – 31, в с. Колочава Міжгірського району Закарпатської області відбувся другий етап табору учасників дитячого християнського гурту «Свята Софія».

Організатори розповіли, що перебування в таборі складалось із спільного відпочинку та навчання.

«Важливою складовою таборування була духовна частина. Це Божественні Літургії в місцевому храмі. Також з дітьми проводили духовні бесіди та спілкування»,-  зазначили вони.

Під час другого етапу таборування для дітей провели екскурсії у с. Колочава, де вони відвідали музей просто неба «Старе село», «Колочавську вузькоколійку», церкву Святого Духа. Серед локацій програми – птахопарк «Потята Швегана», озеро Синевир, Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя – НПП «Синевир», зоопарк «Долина вовків».

Зазначимо, що проєкт реалізований ГО «Золочів. нет» став  переможцем конкурсу проєктів розроблених інститутами громадянського суспільства. Для їх реалізації надається фінансова підтримка з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки у 2020 році.

«На нашу думку дуже важливо підтримувати соціально значущі громадські ініціативи. Якщо говорити про саме цей проект, не менше важливою є і духовна складова. Цей захід один з багатьох, які цьогоріч інститути громадянського суспільства реалізують за фінансової підтримки Львівської облдержадміністрації. Це проєкти у напрямку культурно-просвітницької діяльності, соціально-економічного розвитку»,- розповів директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485