Понад 1,2 мільярда гривень надійшло від підприємств переробної промисловості Львівщини до бюджету за п’ять місяців 2020 року

Як повідомили в управлінні податкового моніторингу Головного управління ДПС у Львівській області підприємства переробної промисловості перерахували до Зведеного бюджету України у січні-травні 2020 року податкових платежів на суму 1 249,6 млн грн, що на 19,5 млн грн більше в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

Питома вага переробної галузі в загальному зборі платежів до Зведеного бюджету складає 11,7%.

Найбільшими платниками переробної галузі є ДП “ЛДЗ”ЛОРТА”,  ДП “Датський текстиль” Компанії  “ПВН Холдінг А/С” (Данія),  ТОВ “Об’єднана мода України”,  ТЗОВ “ОДВ-Електрик”,  ТОВ “КФ  ”Ярич””,  ТОВ “Орісіл-фарм”,  ТОВ “ЦВГ Україна”,  ПП “НВПП “Спаринг-Вiст Центр”,  ДП “Укрспирт”,  Філія “Стрийський Вагоноремонтний Завод” АТ “Укрзалізниця”, ТзОВ  «Схема Львів-Сервіс», ТОВ  «АТ 2015» та ін.