Пом`якшення карантину ще не буде

У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у Львівській області, жорсткі карантинні заходи продовжено і у Жовківському районі.

«Зважаючи на характер розповсюдження територією області гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, значне збільшення кількості підтверджених хворих на СOVID-19 за останні дні (з 08.05.2020 кі.лькість хворих збільшилася на 158 осіб) усі пом’якшення, які мали безпосередньо відбуватися з 11 травня, вступають у дію з 15 травня 2020 або після стабілізації на території області епідеміологічної обстановки,» – йдеться в протоколі обласної комісії.

Звертаємось до усіх з проханням дотримуватись рекомендованих правил карантину!!!