Показники виконання річного плану надходжень податків на нижчому рівні, ніж планувалось

Значне відставання від виконання річного плану надходжень податків до загального фонду бюджету зафіксували у Моршині, Новому Роздолі і Самборі, Перемишлянському і Сколівському районах та Грабовецькій і Чукв’янській ОТГ. Там рівень виконання плану не перевищує 75 %.

План надходжень податків до загального фонду бюджету за 10 місяців не виконали по 22 територіальних одиницях. Станом на 1 серпня таких територіальних одиниць було 31, на 1 вересня – 25, на 1 жовтня – 23.

Це 7 з 9 міст обласного значення, 6 з 20 районів та 9 із 40 об’єднаних громад. З усіх 607 бюджетів не виконано за доходами 155 (місяць тому таких було 187).

«Виконання на рівні від 75 до 80 % маємо у Львові, Дрогобичі, Стрию і Трукавці, Бродівському районі та Міженецькій, Судововишнянській, Нижанковицькій, Рудківській, Великомостівській, Кам’янка-Бузькій, Мурованській і Бібрській ОТГ. Такі показники не дозволяють розраховувати на заплановані річні надходження», – наголосив директор департаменту фінансів Олег Демків.

Місяць тому на Львівщині було 13 територій (із 70) з меншими надходженнями податків порівняно з відповідним періодом торік. Зараз таких залишається ще 9.