Платформа для розвитку лідерства: молодь запрошують на YouthSpeak Forum

У суботу, 7 листопада, з 11:00 до 18:00 відбудеться онлайн-подія «YouthSpeak Forum». Захід стане платформою для розвитку лідерства та пошуку однодумців серед молоді та об’єднає близько 300 учасників.

За словами організаторів, захід має на меті розвинути професійні, зокрема  підприємницькі навички у молоді, тим самим підвищуючи рівень працевлаштування в різних сферах. Це також середовище для започаткування нових перспектив та проєктів.

Спікери форуму – представники влади, громадськості, бізнесу, лідери думок та активна молодь Львівщини.

У програмі форуму:

• 2 історії в форматі TED talk;
  • 4 воркшопи, які розвинуть м’які та тверді навички;
  • 10 компаній і громадських організацій які будуть представлені на Networking Space.

Реєстрація на сайті за посиланням: https://youthspeakforum.aiesec.ua/lviv

Організатор форуму – міжнародна молодіжна організація «AIESEC».