“Підняття цін у торговельних мережах є недопустимим під час карантину”, – Максим Козицький

Сьогодні, 6 квітня, відбулась чергова зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького із головою територіального відділення Антимонопольного комітету у Львівській області Ростиславом Лещишиним та начальником Головного управління статистики у Львівській області Світланою Зимовіною щодо контролю цін на продовольчі товари.

Голова територіального відділення Антимонопольного комітету України у Львівській області Ростислав Лещишин проінформував очільника області про результати щоденного моніторингу цін у таких торговельних мережах як “Свій маркет”, “Близенько”, ”Рукавичка” та “Арсен”, “Фуршет”.

Окрім того, Світлана Зимовіна, наголосила, що управління статистики проінспектувало ціни на 21 продовольчий товар, 5 лікарських засобів та три нафтопродукти. За її словами, спостерігається зростання вартості на гречку, хлібобулочні вироби, борщовий набір. Однак, мережі поступово знижують ціни або пропонують акції на товар.

Також Максим Козицький наголосив на важливості подальшого щоденного моніторингу цін. За його словами, недопустимо піднімати ціни на товари у такій ситуації, яка сьогодні є в Україні.