Пам’ятаймо! Вони захистили нас!

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС щорічно відзначається в Україні 14 грудня – у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Кожна хвилина цього надзвичайного будівництва – це мужність і професіоналізм, самовідданість і самопожертва ліквідаторів заради збереження життя людей в Україні та в усьому світі.

З метою належного відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС сьогодні, 14 грудня, біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» відбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Схилити голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддати данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям прийшли представники Жовківської районної організації «Союз Чорнобиль України», голова Жовківської РДА Роман Черніховський, заступник голови Андрій Колієвич, голова Жовківської міської ради Олег Вольський, представники органів влади, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади, небайдужі жителі міста.

У пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, рятуючи світ від атомного лиха, отці відслужили чин панахиди.

Опісля, в Жовківській райдержадміністрації учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи голова Жовківської РДА Роман Черніховський нагородив грамотами та цінними подарунками за активну життєву позицію, мужність і героїзм проявлені при ліквідації аварії.