Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Пам’ятаймо наших Героїв

Сьогодні, 20 листопада, на передодні Дня Гідності та Свободи голова Жовківської РДА Роман Черніховський, заступник голови РДА Андрій Колієвич, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, начальник управління соціального захисту населення РДА Ігор Гуменюк та директор Жовківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віра Кожушко та батьки загиблого Героя поклали квіти до могили Героя Небесної Сотні – Анатолія Жаловаги.

Присутні віддаючи належну шану, вшанували подвиг Анатолія хвилиною мовчання та запалили лампадки на могилі Героя у м.Дубляни.

Опісля присутні запалили лампадки біля  меморіальної дошки Небесної Сотні, де віддали шану усім Героям, які загинули під час Революції гідності.

Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє. Ми завжди пам’ятатимемо наших Героїв. Їхній подвиг має нагадувати нинішнім та майбутнім поколінням про велику ціну за волю та незалежність України.

Довідково:

Анатолій Жаловага народився у Львові 13 березня 1980 року. Навчався у ЛУФК на відділенні гандболу, закінчив училище у 1997 році.

20 лютого 2014 року загинув від кулі снайпера в Києві на вул. Інститутській.

Нагороди та відзнаки:

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Анатолію Жаловазі було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

5 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

8 травня 2016 року, під час Служби Божої в соборі Святого Юра у Львові, подвиг Героя було відзначено Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава (посмертно).

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485