Оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

ПОВІДОМЛЕННЯ

щодо оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в с. Воля-Висоцька, Жовківського р-ну, Львівської обл.

Повна назва документа та стислий виклад його змісту: Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в с. Воля-Висоцька, Жовківського р-ну, Львівської обл. (далі – Заява про визначення обсягу СЕО).

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування, те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів);ймовірні наслідки; виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено тощо.

Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Воле-Висоцька сільська рада Жовківського району Львівської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 01.04.2020року розміщено на сайтіЖовківської районної державної адміністрації Львівської області, та триватиме до 16.04.2020року включно;

б) згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

в) ознайомитись із Заявою про визначення обсягу СЕО можливо на офіційному веб-сайті Жовківськоїрайонної державної адміністрації Львівської області- https://zhovkva-rda.gov.ua/ у розділі «Новини».

г) подати зауваження і пропозиціїдо Заяви про визначення обсягу СЕО можнадо Воле-Висоцької сільської радиЖовківського району Львівської областіза адресою: 80350, Львівська обл., Жовківський р-н, с. Воля-Висоцька, вул. Петрова, буд. 52А, електронна пошта silradavolya@gmail.comу строк до 16.04.2020року включно. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.