Олег Сало у четвер не міг зустрічатись з головами РДА Львівщини, бо зустрічався з урядовцями

.1_news

«Жодних вказівок не давав і жодних зборів не скликав. Я просто не міг цього зробити, тому що прилетів з Києва пізно ввечері», – так голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Сало прокоментував інформацію, яку поширили деякі інтернет- видання.

Йдеться про повідомлення, що нібито очільник Львівщини вчора, 12 грудня, провів зустріч з усіма головами РДА області, на якій зобов’язав організувати відправку до Києва на «антимайдан» з кожного району по одному автобусу людей.

Додамо, що 12 грудня Олег Сало перебував у відрядженні в Києві, яке планувалось заздалегідь. Зокрема, в очільника Львівщини відбулись зустрічі в Кабінеті Міністрів України щодо фінансування бюджетних галузей та соціальної сфери.