Оглянуто хід виконання ремонтних робіт

Сьогодні, 18 травня, голова райдержадміністрації Роман Черніховський здійснив робочу поїздку до народного дому м.Жовква та Жовківської ДШМ.

Роман Черніховський оглянув діючі приміщення закладів та ті, які потребують ремонту, поспілкувався з керівниками, ознайомився із станом справ у закладах.

В народному домі м.Жовква проведений капітальний ремонт системи опалення та встановлено 6 повітряних кондиціонерів, вартість проєкту 190 тис.грн.

Також оглянув поточний ремонт сходової клітки та підвального приміщення у Жовківській ДШМ. Ремонтні роботи проводяться за кошти виділенні з районного бюджету у сумі 100 тис. грн.

Загалом голова райдержадміністрації  залишився задоволеним від побаченого, позитивно оцінив якість робіт та темпи їх проведення.