Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Очільник Жовківщини привітав працівників водного господарства з професійним святом

Щорічно, у першу неділю червня, Україна відзначає День працівників водного господарства.  Напередодні свята у приміщені управління водного  господарства відбулися урочистості.

З професійним святом колектив Жовківського управління водного господарства привітали голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський та голова Жовківської районної ради Роман Горбань.  У своєму виступі  подякували колективу управління за злагоджену та ефективну роботу, яка сьогодні викликає щиру вдячність і повагу.

За високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, забезпечення ефективної роботи водогосподарського комплексу району та з нагоди Дня працівників водного господарства Роман Черніховський нагородив почесними грамотами та подякою працівників Жовківського управління водного господарства. Зокрема начальника управління Василя Міндера, провідного інженера-гідротехніка Мар`яну Богачевську, провідного інженера-гідротехніка Світлану Ільїну, тракториста-машиніста Зеновія Мольдвана, тракториста Михайла Завадку, оглядача ГТО Михайла Вороцянка, техпрацівника Зоряну Басюк.

Роман Черніховський висловив упевненість, що в районі і надалі буде забезпечено раціональне використання водних ресурсів, адже наші водогосподарники – найкращі.Побажав усім міцного здоров’я на довгі роки, професійних здобутків та сімейного благополуччя, мирного неба та оптимізму.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485