Очільник Жовківщини привітав працівників водного господарства з професійним святом

Щорічно, у першу неділю червня, Україна відзначає День працівників водного господарства.  Напередодні свята у приміщені управління водного  господарства відбулися урочистості.

З професійним святом колектив Жовківського управління водного господарства привітали голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський та голова Жовківської районної ради Роман Горбань.  У своєму виступі  подякували колективу управління за злагоджену та ефективну роботу, яка сьогодні викликає щиру вдячність і повагу.

За високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, забезпечення ефективної роботи водогосподарського комплексу району та з нагоди Дня працівників водного господарства Роман Черніховський нагородив почесними грамотами та подякою працівників Жовківського управління водного господарства. Зокрема начальника управління Василя Міндера, провідного інженера-гідротехніка Мар`яну Богачевську, провідного інженера-гідротехніка Світлану Ільїну, тракториста-машиніста Зеновія Мольдвана, тракториста Михайла Завадку, оглядача ГТО Михайла Вороцянка, техпрацівника Зоряну Басюк.

Роман Черніховський висловив упевненість, що в районі і надалі буде забезпечено раціональне використання водних ресурсів, адже наші водогосподарники – найкращі.Побажав усім міцного здоров’я на довгі роки, професійних здобутків та сімейного благополуччя, мирного неба та оптимізму.