Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Обласний вишкіл виховників та джур: 100 учасників пройшли навчання

9-11 жовтня, на території Жовківського районного дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка» відбувся «Вишкіл виховників  та джур Львівської області, присвячений Дню Захисника України». Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Упродовж трьох днів сотня юнаків та дівчат вправлялися в таких видах командних змагань: лазертаг, смуга перешкод, козацькі перегони, перетягування линви, знання історії українського війська, саперна підготовка, стрільба з пневматичної гвинтівки, метання макета гранати на точність.

Кожна команда представила свою візитівку.

Окрім цього, відбулися майстер-класи з туристичної техніки, тактичної медицини, розбирання та збирання ММГ АК. Команди випробували себе у нічній стійці, співали пісень біля ватри, готували їжу на багатті, знайомилися та гуртувалися у своїх чотах.

Метою заходу є виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції та духовні цінності.

Захід організований громадською організацією «Жовківський спортивно-оздоровчий велосипедний клуб «Тандем» та департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації в межах конкурсу молодіжних проєктів та отримав фінансування з Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485