Обговорено створення умов для нових робочих місць в районі

.N FAPu 251120131

13 грудня заступник голови РДА Володимир Босий з робочим візитом у торговому центрі «РОСАНА», де було обговорено створення умов для нових робочих місць в районі.

В. Босий зустрівся з керівником підприємства Ростиславом Гапоном, який розповів про підприємницьку діяльність, яка проводиться у районі.

А саме:

Торговий центр «РОСАНА» введено  у 2000 році.

Гуртову базу будматеріалів по вул. Вокзальна, 20 у м.Жовква побудовано у 2008 році.

Від підприємства зареєстровано ТзОВ «Росана-Галичина», ТзОВ «Львівальянсбуд» та 4 приватних підприємці.

Спеціалізація: торгівля будівельними  матеріалами, сантехнікою, побутовими приладами та меблями.

Чисельність працюючих: 35 осіб

Середньомісячна заробітна плата: 2500 грн.

Підприємство – учасник та переможець конкурсів з нагоди Дня підприємця у номінаціях «Кращий молодий підприємець» у Жовківському районі та Львівської області.

Володимир Босий зазначив: «Президент України  приділяє важливу увагу стимулюванню підвищення зайнятості населення  та створенню нових робочих місць. Виконання завдань програми зайнятості щодо створення нових робочих місць знаходиться на постійному контролі в районній державній адміністрації»

Він подякував підприємцю за активну роботу із створення робочих місць.