Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Обговорено питання фінансово-господарської діяльності Рава-Руської лікарні

З початком реформи вторинної ланки медицини Національна служба здоров’я України сформувала чіткі і доволі жорсткі вимоги до медичних закладів та установ. Відповідно, аби жителі Рава-Руської зони з 1 квітня цього року не залишились без спеціалізованої медичної допомоги, необхідно забезпечити першочергові потреби Рава-Руської районної лікарні. Саме з цією метою провели ранкову нараду та обговорили актуальні питання фінансово-господарської діяльності медустанови та основні аспекти її входження в реформу вторинної ланки медицини.

Одностайно вирішили профінансувати за кошти районного та міського бюджетів проекти Рава-Руської лікарні, які не стали потенційними переможцями обласного конкурсу місцевих ініціатив у 2020 році. Йдеться про капітальний ремонт санвузлів головного корпусу лікарні на загальну суму 282,484 тис. грн та капітальний ремонт хірургічного кабінету в поліклінічному відділенні на суму 107,117 тис. грн. Окрім того, коштом міста ( 300 тис. грн) заплановано провести поточні ремонти перев’язочної та коридорів головного корпусу і встановити пандус у приймальному відділенні лікарні. А також за кошти міського та районного бюджетів планують закупити медичних засобів і обладнання на суму 250 тис. грн. Додатково 70 тис. грн було виділено з районного бюджету для закупівлі препаратів з інсуліном для хворих на цукровий діабет.

У реформу вторинної ланки медицини Рава-Руська лікарня планує ввійти з основним пакетом послуг, який забезпечить першочергові потреби населення у медичній допомозі. Медична установа надаватиме дорослим та дітям стаціонарну допомогу без проведення хірургічних операцій, стаціонарну паліативну медичну допомогу та амбулаторну вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485