Обговорено питання реорганізації відділу освіти, молоді та спорту РДА

.DSC08793

21 листопада у першого заступника голови РДА Тараса Перейми провів нараду, на якій було обговорено питання реорганізації управління освіти, молоді та спорту.

У роботі наради взяли участь: начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Надія Марцін, перший заступник начальника ДПІ у Жовківському районі ГУ Міндоходів у Львівській області Любов Бунечко, начальник відділу аудиту Галина Антоняк, керівник фінансового управління Галина Вус, головний бухгалтер управління освіти, молоді та спорту Леся Жук, керівник відділу господарського забезпечення Микола Лелик.

Були обговорені основні етапи проведення реорганізації управління шляхом поділу на відділ освіти і сектор молоді та спорту.