Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Обговорено проведення ремонту вулиці Вокзальної у м. Жовква

19 лютого під керівництвом голови Жовківської райдержадміністрації Романа Черніховського відбулась нарада щодо проведення ремонту комунальної дороги.

Комунальна дорога по вул. Вокзальній є невід’ємною  частиною транспортної системи м. Жовква та с. Сопошин, що частково забезпечує  роботу галузей промисловості цих населених пунктів. Для покращення експлуатаційних якостей та забезпечення безпеки руху автомобільна  дорога потребує  виконання робіт з будівництва та реконструкції окремих ділянок та капітальний ремонт по всій протяжності. Вуличне покриття практично зруйновано, перебуває в незадовільному стані, має значні нерівності в рельєфі. Дорожній одяг відсутній на більшій частині ділянки вулиці, на окремих ділянках дороги ями, нерівності по всій її довжині , що не дає можливості безперешкодно рухатись дорогою як пішоходам, так і автомобілям. Незадовільний стан вулиці створює певні незручності та проблеми для підприємств та організацій, які суміжні з нею.

Для вирішення цього питання запропоновано розробити проєкт на проведення дорожнього ремонту протяжністю 2,8 км. Основним вимогами до проєкту  є приведення геометричних параметрів, міцнісних та інших технічних характеристик згідно вимог діючих правил, норм і стандартів відповідно до категорії дороги, дослідження геологічних вишукувань, а також урахування дорожніх умов і інтенсивності руху. Проте підготовка проєкту, проходження експертизи, оголошення тендеру та визначення переможця потребує більше часу для дотримання процедурних вимог, тому директор ПП «Рома» Роман Демчина запропонував у найближчі терміни провести підсипку та грейдерування вул. Вокзальної.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485