Обговорено модернізацію тепломереж району. Нарада в голови РДА

.imgsize_T_mer

9 квітня голова Жовківської райдержадміністрації Степан Ціолковський провів нараду щодо стану теплопостачання об’єктів Жовківського району.

На нараді були присутні: Ігор Цейтлін – начальник головного управління ЖКГ облдержадміністрації; Петро Вихопень – міський голова м. Жовкви; Ігор Тимощук – керівник відділу ЖКГ райдержадміністрації; Михайло Собко – головний інженер КП „Жовкватеплоенерго”; Орест Голінка – начальник КП „Жовківське МВУЖКГ”.

Присутні ознайомилися із схемами теплопостачання, приділивши особливу увагу розгляду питання стану тепломережі в м.Жовква і м.Рава-Руська.

Голова РДА Степан Ціолковський наголосив на необхідності модернізації тепломереж району.

За підсумками наради відповідним керівникам були дані доручення щодо впорядкування документації і оптимізації галузі теплопостачання.